Ogrody | Partnerzy | Technologie | Nasza Oferta | Referencje | Zdjęcia i projekty ogrodów | Porady ogrodnicze | Współpraca | Kontakt
Projektowanie i zakładanie ogrodów, budowa oczek wodnych i stawów kąpielowych. Profesjonalne usługi ogrodniczeAranżacja , urządzanie i budowa ogrodów, usługi ogrodnicze i projektowe - woj. mazowieckie


     Zajmujemy się projektowaniem ogrodów i zakładaniem terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, leśne i nowoczesne, oczka wodne, stawy kąpielowe, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, basenami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i kilkuletnią gwarancję na wszystkie nasze prace.

Ogród założony przez WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody dla najbardziej wymagających Klientów. W sezonie 2017 możemy zapewnić Państwu najlepszych w Polsce architektów krajobrazu i doświadczoną kadrę ogrodników i specjalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań aby poziom naszych usług był na jak najwyższym poziomie i żeby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Oase Polska, Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin, PBP Orbis Sp. z o.o., Areco Wentylacje, Politechnika Warszawska, TORO itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, trawnika, stawu wodnego, basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny. Działamy na terenie woj. mazowieckiego jak i całego kraju.

Dobry projekt ogrodu można poznać po silnym piętnie jego indywidualności. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, bądź estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza. Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Woda to życie- ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt .


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN

ZASIĘG TERYTORIALNY - Usługi ogrodnicze - Ogrody Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin - Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów: Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin, Wesoła, Sulejówek, Otwock, Józefów, Michalin, Świder, IzabelinKatalog i cennik produktów OASE na rok 2017 gotowy do pobrania - PDF 16 MB Katalogi i cenniki Oase


UWAGA: już w marcu 2017 jedyne w Polsce szkolenie dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów: "Szkolenie - budowa stawów kąpielowych". Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
Szkolenie z budowy stawów kąpielowych


NOWOŚĆ !!! Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodów, amatorów i profesjonalistów: ogrodników i architektów krajobrazu na jedyne i pierwsze w Polsce praktyczne, terenowe szkolenie z zakresu budowy ogrodów. Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
www.gordostudio.com

Polecane artykuły z działu PORADY OGRODNICZE - NEWS


Ile kosztuje ogród? Koszt założenia ogrodu, ile kosztuje założenie, budowa ogrodu, ile kosztuje projekt ogrodu?

Wszystko o kosztach budowy ogrodu: Aktualny koszt założenia ogrodu na sezon 2017
Oczka wodne - poradnik praktyczny Budowanie oczka wodnego
Informacje i trendy w projektowaniu ogrodów: Projektowanie ogrodów
Informacje o zakładaniu trawników, trawniki: Zakładanie trawnikówFirmy ogrodnicze - Ranking
Projektowanie ogrodów wodnych, zakładanie ogrodów wodnych

Radość płynącą z wody można określić na wiele sposobów. Są one tak różnorodne, jak różnorodne są nasze pragnienia: rzeźby wodne, stawy ogrodowe ze strumyczkiem, stawy z rybami, jeziorka, oczka wodne czy baseny kąpielowe. Każdy z nas może spełnić swoje marzenie.

Właściwe planowanie jest pierwszym krokiem realizacji indywidualnego pomysłu na staw. Staw z rybkami powinien być zlokalizowany w pobliżu patio lub obszarów z miejscami siedzącymi w ogrodzie. To najlepszy sposób na podziwianie oraz obserwację rybek i ich zwyczajów. Natomiast oczko wodne ze strumieniem lub fontanną wygląda wspaniale w środku ogrodu. Wszyscy, którzy preferują naturalne stawy z kumkającymi żabami w ich sąsiedztwie powinni je zlokalizować w dalej położonych obszarach ogrodu.

Podstawowe zasady: oczko wodne powinno być zlokalizowane w miejscu gdzie słońce operuje 4 - 6 godzin dziennie. Jeśli staw jest w miejscu silnie nasłonecznionym, należy pamiętać o stworzeniu w nim strefy wody głębokiej. Zapobiega to nadmiernemu ogrzewaniu się wody. Miejsca na oczko wodne nie należy wybierać w pobliżu drzew i krzewów. Opadające liście i igliwie wpływają niekorzystnie na jakość wody, a ich korzenie mogą uszkodzić folię.

Podstawowe elementy budowy oczka wodnego:

- folia do oczek lub niecka stawowa
- pompa do doprowadzania wody do filtra, strumienia lub fontanny
- filtr do mechanicznego i biologicznego czyszczenia wody

W zależności od warunków można wybrać folię kauczukową lub EPDM o różnej grubości. Popularna folia PCV jest krótkotrwałym i odradzanym przez nas rozwiązaniem. Można też wybrać gotową nieckę stawową. Wodny raj jest gotowy. Dla tych, którzy chcą samodzielnie zbudować fontannę, są już dostępne kompletne elementy konstrukcyjne, tj. rezerwuary wodne, moduły podtrzymujące o dużej nośności i precyzyjne pokrywy.

Polecana firma z akcesoriami do oczek wodnych i stawów: Oase - Oczka wodne


agencja reklamowa
reklama