Ogrody | Partnerzy | Technologie | Nasza Oferta | Referencje | Zdjęcia i projekty ogrodów | Porady ogrodnicze | Współpraca | Kontakt
Projektowanie i zakładanie ogrodów, budowa oczek wodnych i stawów kąpielowych. Profesjonalne usługi ogrodniczeAranżacja , urządzanie i budowa ogrodów, usługi ogrodnicze i projektowe - woj. mazowieckie


     Zajmujemy się projektowaniem ogrodów i zakładaniem terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, leśne i nowoczesne, oczka wodne, stawy kąpielowe, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, basenami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i kilkuletnią gwarancję na wszystkie nasze prace.

Ogród założony przez WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody dla najbardziej wymagających Klientów. W sezonie 2017 możemy zapewnić Państwu najlepszych w Polsce architektów krajobrazu i doświadczoną kadrę ogrodników i specjalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań aby poziom naszych usług był na jak najwyższym poziomie i żeby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Oase Polska, Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin, PBP Orbis Sp. z o.o., Areco Wentylacje, Politechnika Warszawska, TORO itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, trawnika, stawu wodnego, basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny. Działamy na terenie woj. mazowieckiego jak i całego kraju.

Dobry projekt ogrodu można poznać po silnym piętnie jego indywidualności. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, bądź estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza. Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Woda to życie- ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt .


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN

ZASIĘG TERYTORIALNY - Usługi ogrodnicze - Ogrody Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin - Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów: Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin, Wesoła, Sulejówek, Otwock, Józefów, Michalin, Świder, IzabelinKatalog i cennik produktów OASE na rok 2017 gotowy do pobrania - PDF 16 MB Katalogi i cenniki Oase


UWAGA: już w marcu 2017 jedyne w Polsce szkolenie dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów: "Szkolenie - budowa stawów kąpielowych". Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
Szkolenie z budowy stawów kąpielowych


NOWOŚĆ !!! Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodów, amatorów i profesjonalistów: ogrodników i architektów krajobrazu na jedyne i pierwsze w Polsce praktyczne, terenowe szkolenie z zakresu budowy ogrodów. Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
www.gordostudio.com

Polecane artykuły z działu PORADY OGRODNICZE - NEWS


Ile kosztuje ogród? Koszt założenia ogrodu, ile kosztuje założenie, budowa ogrodu, ile kosztuje projekt ogrodu?

Wszystko o kosztach budowy ogrodu: Aktualny koszt założenia ogrodu na sezon 2017
Oczka wodne - poradnik praktyczny Budowanie oczka wodnego
Informacje i trendy w projektowaniu ogrodów: Projektowanie ogrodów
Informacje o zakładaniu trawników, trawniki: Zakładanie trawnikówFirmy ogrodnicze - Ranking
Artykuł "Ogród czyli jeszcze jeden pokój"

Wywiad - Rzeczpospolita

Rz.: W jaki sposób powinniśmy wybrać projekt ogrodu?
K.T.: To wygląd domu narzuca styl ogrodu. Należy go traktować jak jeszcze jeden pokój, dlatego powinien pasować do budynku. Jeśli w mieszkaniach pojawiają się np.elementy przywodzące na myśl Japonię, to takie też powinny znaleźć się w naszym ogrodzie. Nawiązanie do wystroju wnetrza może być bardzo subtelne. Wystarczy, jeśli w otoczeniu domu pojawią się ogrodowe drzewka bonsai, żwirowe nawierzchnie czy woda. Należy jednak przestrzegać jednej zasady: woda musi płynąć. Dlatego zamiast oczka powinniśmy zdecydować się na kaskadę bądź strumień.

Rz.: Czyli w architekturze krajobrazu nie ma trendu, który zdominowałby przydomowe zieleńce?
K.T.: Są pewne nawiązania do powszechnie znanych stylów, np.angielskiego czy staropolskiego. Nie ma jednak jednego trendu. Polacy zaczeli odchodzić od ogródków, które wszędzie wygladały tak samo. Znikneły skalniaki, które w latach 80. były bardzo popularne. Obecnie ogród ma podkreślić indywidualność. Pojawiają się elementy, które wyróżniają właściciela spośród innych. Dlatego dla projektanta ogrodu ważna jest rozmowa i poznanie osoby, dla której pracuje. Dowiedzenie się, jakie kolory i rośliny ktoś lubi, czy w jaki sposób spędza czas wolny, jakie wybiera materiały oraz czy ma np.zwierzęta.

Rz.: Czy w tym roku pojawiły się jakieś nowinki?
K.T.: Coraz odważniej korzystamy z naturalnych materiałów, np.kamienia. Piaskowiec czy serpentynit pojawia się zarówno na ścieżkach, jak i murkach. Te ostatnie później można obsadzić m.in rojnikami czy rozchodnikami. Zaczeliśmy także doceniać polskie gatunki roślin, np.kaliny,jałowce czy glicynie, którymi można obsadzić altankę. Nadal boimy się metalowych i betonowych elementów, takich jak żelazne donice czy wysokie murki, w których byłyby metalowe fragmenty. Być może musi minąć troche czasu, abyśmy przekonali się do tych materiałów.

agencja reklamowa
reklama