Ogrody | Partnerzy | Technologie | Nasza Oferta | Referencje | Zdjęcia i projekty ogrodów | Porady ogrodnicze | Współpraca | Kontakt
Ogrody, projekty ogrodów, oczka wodne, projektowanie ogrodów, zakładanie zieleni, usługi ogrodnicze, trawniki, stawy kąpielowePROFESJONALNE PROJEKTOWANIE OGRODÓW - OGRODY, OCZKA WODNE, PROJEKTY ZIELENI MIEJSKIEJ


     Zajmujemy się projektowaniem ogrodów i zakładaniem terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, leśne i nowoczesne, oczka wodne, stawy kąpielowe, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, basenami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i kilkuletnią gwarancję na wszystkie nasze prace.

Ogród założony przez WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody dla najbardziej wymagających Klientów. W sezonie 2014 możemy zapewnić Państwu najlepszych w Polsce architektów krajobrazu i doświadczoną kadrę ogrodników i specjalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań aby poziom naszych usług był na jak najwyższym poziomie i żeby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Oase Polska, Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin, PBP Orbis Sp. z o.o., Areco Wentylacje, Politechnika Warszawska, TORO itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, trawnika, stawu wodnego, basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny. Działamy na terenie woj. mazowieckiego jak i całego kraju.

Dobry projekt ogrodu można poznać po silnym piętnie jego indywidualności. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, bądź estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza. Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Woda to życie- ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt .


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN

ZASIĘG TERYTORIALNY - Usługi ogrodnicze - Ogrody Warszawa - Projekty ogrodów Auto CAD - Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Wrocław


Oferta firmy gotowa do pobrania: ogrody, oczka wodne, projektowanie ogrodów
Katalog produktów OASE na rok 2013 gotowy do pobrania - PDF 16 MB Katalog OASE 2013
Cennik produktów OASE gotowy do pobrania - PDF Oase cennik 2014


UWAGA: już w kwietniu 2014 jedyne w Polsce szkolenie dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów: "Szkolenie OASE - budowa basenów i stawów kąpielowych". Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
OASE Szkolenie


NOWOŚĆ !!! Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodów, amatorów i profesjonalistów: ogrodników i architektów krajobrazu na jedyne i pierwsze w Polsce praktyczne, terenowe szkolenie z zakresu budowy ogrodów. Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
Ogrody Gordo Studio

Polecane artykuły z działu PORADY OGRODNICZE - NEWS


Ile kosztuje ogród? Koszt założenia ogrodu, ile kosztuje założenie, budowa ogrodu, ile kosztuje projekt ogrodu?

Wszystko o kosztach budowy ogrodu: Aktualny koszt założenia ogrodu na sezon 2014
Oczka wodne - poradnik praktyczny Budowanie oczka wodnego
Informacje i trendy w projektowaniu ogrodów: Projektowanie ogrodów
Informacje o zakładaniu trawników, trawniki: Zakładanie trawników

Google GroupsZapisz się do do grupy dyskusyjnej o tematyce ogrodniczej: Ogrody wodne
E-mail:
Przeglądaj archiwa grupy dyskusyjnej: Ogrody wodne na groups.google.pl


Firmy ogrodnicze - Ranking


Oczka wodne
Systemy nawadniające
Oase


Zapisy na prace ogrodowe i projektowe w sezonie 2014 - terminy

UWAGA: wolne terminy na duże prace ogrodnicze: maj 2014. Przyjmujemy już zapisy na prace ogrodowe i projektowe w sezonie 2014. Zachęcamy do kontaktu z nami już teraz i wspólne przygotowanie się do inwestycji. Pozwoli to na profesjonalne przygotowanie dla Państwa oferty, kosztorysu i zagwarantuje terminowość i najwyższą jakość naszych usług.

POLECANE PRZEZ NAS STRONY:
oczka wodne systemy nawadniające
agencja reklamowa
reklama
Polecamy: Oase, Oczka wodne